Pozvánka na členskou schůzi UnArt Slavičín, p.s.: 1. 7. 2023

1. 6. 2023

Vážení členové spolku UnArt Slavičín, p.s., 

dovolujeme si Vás pozvat na Členskou schůzi spolku UnArt Slavičín, která se uskuteční v sobotu 1. 7. 2023 od 12:00 v Orlovně Slavičín - Osvobození 248, Slavičín. V případě nízké účasti řádných členů se náhradní Členská schůze uskuteční tentýž den ve 12:30 na stejném místě.

Tato Členská schůze je jubilejní – proběhne po 20 letech od první Valné hromady O. s. UnArt 7. 12. 2002. Na minulé členské schůzi jsme slíbili, že tuto jubilejní schůzi uděláme s občerstvením. Rozhodli jsme se, že občerstvení uděláme formou společného oběda s rautem, který bude nachystán od 11:30.

Kromě standardního programu schůze chceme ve 3. bodě programu vzpomenout historii našeho spolku. Kulturních akcí a brigád jsme za 20 let udělali tolik, že fotky z nich bychom mohli promítat až do večera, proto tato část prezentace s titulky poběží už v průběhu oběda.

Máme pro vás nachystány také trička a tašky na památku „20 let UnArtu" s designem Lucky Mudrákové.

Vzhledem k omezené kapacitě Orlovny, pro odhad počtu triček a porcí rautu Vás prosíme o před-registraci na emailové adrese podpora@slavicin.unart.czPokud se chcete zúčastnit, napište nám, prosím, e-mailem své jméno, adresu a také velikost trička: S(small), M(medium), L(large), XL (eXtra Large), XXL nebo XXXL.

Program členské schůze:

  1. Registrace členů: pro ověření hlasovacího práva pro 4. a 5. bod schůze prosíme řádné členy, aby si sebou vzali platný identifikační průkaz (občanský, řidičský průkaz nebo cestovní pas).
  2. Zahájení jednání - ověření usnášeníschopnosti Členské schůze, volba předsedy členské schůze, zapisovatele a ověřovatelů zápisu.
  3. Prezentace 20 let historie spolku.
  4. Schválení zprávy o činnosti spolku a zprávy o hospodaření spolku za rok 2022.
  5. Schválení výše členského příspěvku a návrhu rozpočtu na následující období.
  6. Diskuse
  7. Ukončení

Po ukončení schůze můžete započaté odpoledne strávit v přilehlém parku na akci KarpatyFest, s jehož pořádáním i letos pomáháme; sobotní program KarpatyFestu začíná v 15:00

Již tradičně zároveň s touto pozvánkou prosíme dobrovolníky z vašich řad, kteří mají zájem pomoci nám s pořádáním akcí, aby nám napsali email na podpora@slavicin.unart.cz.

S pozdravem

Tomáš Dulík, předseda UnArt Slavičín, p.s.

comments powered by Disqus