UnArt - 20 let - VLTAVA

lqexport.png
7. 8. 2021

Rádi bychom vás po dlouhé koronavirové době pozvali na další akci. Tento rok je to už 20 let od zrození jména UnArt a chtěli bychom to pořádně oslavit.

Akce proběhne 11. 9. 2021 na Sokolovně. Vstupné v předprodeji za 140,- Kč. Na místě bude činit 150,- Kč. Členové UnArtu, děti a mládež mají vstup zdarma. Začneme ve 20 hodin.

Hrát bude:

VLTAVA - Vltavu asi všeci znáte, je považována za jednu z nejoriginálnějších českých rockových skupin. Je pro ni typická kompoziční nápaditost, složitá a pestrá instrumentace a básnické, někdy surrealistické texty.


ŠUFUNKY GANG - Zlínská kapela vznikla v roce 99 a v roce 2002 natočila své debutové album. Pět dalších let pak řádila, koncertovala a natočila další dvě alba. Poté jakoby se po sympatické, energické a
muzikantsky neskutečně zdatné partě slehla zem. Téměř celých dalších deset let nezbývalo než vzpomínat. Až donedávna. Čtyři stateční z původní sestavy s novým bubeníkem za zády dokazují,
že Šufunky Gang jsou více než provozuschopní a přestávají být jen pouhou připomínkou neodpustitelně nedoceněné české funky rockové skupiny z přelomu tisíciletí. Nyní v našem studiu dotočili nové album, které bude během tohoto roku vydáno.


MAMUŤÍ JEZERO - Čtyřčlenná punk-metal grupa z Rokytnice, co hraje co ju baví. Hraje od roku 2019, kde oslnila publikum převážně mladých děcek z GJP Slavičín na HAWu v Sokolovně. Určitě vás oslní svými vtipnými a chytlavými texty.

Touto akcí vám taky chceme vynahradit minulý Kotárfest, který jsme nemohli kvůli kovidu uspořádat. Zároveň bychom chtěli zase trochu oživit kulturní dění ve Slavičíně - budeme pořádat víc menších akcí během roku, pokud to půjde tak s nějakou pravidelností. Jo a chceme dělat akce, co přilákají do UnArtu i mladší generace - tak se máte na co těšit! Doufejme, že nám to letos vláda dovolí.

comments powered by Disqus